Říjen 2007

hodíte se k sobě??

25. října 2007 v 15:35 láskkka

Tady máte adresu odkazu, kde se dozvíte, jestli se k sobě hodíte

http://horoskopy.laska.sweb.cz/

moc fotek Alyssy

22. října 2007 v 15:22 Alyssa Milano
NAME:Alyssa Jyne Milano
ZNAMENÍ:střelec
DATUM NAROZENÍ:19.12. 1972
MÍSTO NAROZENÍ:Brooklyn,NY,USA
fotky Alyssy
Phoebe ve filmu
tenhle je sice miniturní ale je skvělej

fotky-Alyssy

22. října 2007 v 15:21 Alyssa Milano
< td>< td>< td>

Nový komentář


tetování alyssy m

22. října 2007 v 15:08 Alyssa Milano

tetování-Alyssy

Alyssa má dvě tetování na zádech)
Alyssin křížek na zádech (pěknej co??):)
Alyssa má tetování i na ruce a to se mi obzvlášť líbí!!

Alyssa-životopis

22. října 2007 v 14:57 Alyssa Milano

životopis-Alyssy


Celé jméno:Alyssa Jayne Milano
Datum narození: 19. 12. 1972
Místo narození: Brooklyn, New Jersey, USA
Znamení: Střelec
Životopis: Alysa Jayne Milano má mladšího bratra Coryho a její rodiče jsou Tom a Lina. První významnější roli roztomilé dcery Tomyho Danzy Samantha ve filmu "Who's The Boss?" (1984). Od této doby prošla mnoha změnami image v jejích dalších filmových rolích a televizních vystoupení. Po filmu "Who's the Boss?", měla krátké popové období na počátku devadesátých let, v této době několik popových alb, velmi úspěšných v Japonsku a Evropě. Prakticky je mnoha lidmi v těchto zemích považována více za ...

Filmografie:
2003 Dickie Roberts: Former Child Star- Cyndi
2002 Kiss the Bride - Amy Kayne
2002 Buying the Cow - Amy
2001 Diamond Hunters (TV miniseriál) - Tracey Van der Byl
2001 Revealed with Jules Asner (TV seriál) sama sebe
2001 Lady and the Tramp II: Scamp's Adventure (video - hlas)
2001 Family Guy (TV seriál) sama sebe v epizodě: "Mr. Griffin Goes To Washington"
2001 Spin City (TV seriál) - Meg Winston v epizodě: "Rain on My Charades"
2000 The Women of Charmed (TV) PhoebeHalliwell


něco víc o linkin park

21. října 2007 v 13:18 Linkin park
Skupina Linkin Park


Celou skupinu Linkin Park tedy tvoří zpěvák Chester Bennington, rapper Mike Shinoda, kytarista a baskytarista Brad Delson, bubeník Rob Bourdon, DJ Jospeh Hahn zvaný Joe a basista Dave Farrell s přezdívkou Phoenix. O samply se stará Mike a Joe.

Na jaře 2000 podepsali smlouvu s Warner Bros. Records. Po těžkém rozhodování si za producentavybrali Dona Gilmora, který je prý dokáže přimět k tvrdé práci na psaní písní. Ihned začali pracovat na svém debutovém albu.


O skupiněLinkini jsou známí jako zodpovědní, slušní a pracovití mladí muži, kteří nepijí a s výjimkou Chestera ani nekouří. A to je v dnešní době vskutku pozoruhodné!

Jejich texty

Všimli jste si, že na celé desce těhle kalifornských "vzorňásků" nenajdete jediné slovíčko "fuck" nebo "shit" ?! A přesto jsou jejich songy špičkové, protože oni se snadno dokáží bez těchto tvrdých slov obejít. A své texty věnují raději nevydařeným vztahům než kritice politického systému... Texty píší Mike a Chester a to především o "obecných emocích, pocitech bezvýznamnosti, zklamání, bezmocnosti, nebo optimismu". Píší také o každodenním životě, "protože někdy je dobré vědět, že jiní lidé procházejí tím samým jako vy".


Alba


1) Debutové album: Hybrid Theory (na přelomu let 2000/2001)

- na této desce se nepodílel Phoenix

- úspěchy: v žebříčku prodejnosti The Billboard 2001 na 9. místě (počet prodaných alb: 8 milionů, poté 14 milionů); soška Grammy; dvě nominace do udělování hudebních cen MTV za nejlepší rockový klip a nejlepší režii hudebního klipu; různé platinové a multi-platinové desky

2) remixové album: Reanimation (v létě 2002) - stalo se remixovým albem roku

3) Druhé album: Meteora (24. března 2003)

- Skladby: Forword, Don't Stay, Somewhere I Belong, Lying From You, Hit The Floor, Easier To Run, Faint, Figure.09, Breaking The Habit, From The Inside, Nobody's Listening, Session, Numb (celkový čas 36 minut 37 sekund)

- Druhé album Meteora dostalo název podle jednoho místa, které jim úplně učarovalo: skupiny šesti řeckých klášterů, položených na skalnatém vrcholu.

- Podle členů skupiny je druhé album Meteora optimističtější než debutové album Hybrid Theory. A proč? Protože jejich život se jim prý nyní zlepšil. A čím? Tím, že projeli velký kus světa a tím pádem se "hned začali dívat na všechno z větší perspektivy, i na své nicotné problémky." To je zajímavý poznatek.


Koncerty


Jakmile kapela dokončila v roce 2000 své debutové album Hybrid Theory a vrátil se basista Phoenix, ihned se vydali Linkini na své turné po USA a Evropě. Vynechali však při něm Českou republiku, což se chystali napravit koncertem v pražské T-Mobile aréně dne 16. června 2003 při dalším evropském turné se songy z alba Meteora. Koncert byl ale oddálen na začátek září, protože zpěvák Chester musel být 30. května hospitalizován v losangelské nemocnici s bolestmi břicha a zad. Příčinou byl nejspíše břišní parazit, jak zjistili doktoři podle četných vyšetření během jeho jedenáctidenního pobytu.

Podle Roba se skupina Linkin Park snaží od samého počátku o silný vztah se svými fanoušky. Stále se snaží, aby fanoušci byli na prvním místě. Kromě pečlivě udržovaných oficiálních webových stránek o tom vypovídá také fakt, že Linkini rozdají na každém z koncertů stovky podpisů a také že za jediný rok odehráli 324 koncertů!


spolupráce s raperem Jay-z


Collision Course, album rappera Jay-Z a americké nu-metalové skupiny Linkin Park, je pozoruhodným počinem. Vzniklo z iniciativy televize MTV, která je požádala, aby spolu vystoupili pro pořad MTV Ultimate Mash-Ups. Letos se proto 18. července setkali v Roxy Theatre v Hollywoodu. Společná práce se jim tak zalíbila, že nahráli minialbum a dodělali DVD.

Pojem mash-up definuje zkřížení dvou písní do zcela nové, přesto nepopírající původní verze. Zní to jednoduše, v praxi je to ale alchymie. Přitažlivá: Linkin Park kvůli ní odložili vydání nového alba na příští rok. Collision Course je komplet se šesti studiovými nahrávkami "novinek" na CD a s DVD zachycujícím obrazem zmíněný koncert, jeho zpracování pro MTV, dokument o práci na studiových podobách skladeb i další obrazový materiál. Největší hity Jay-Z se mísí s největšími hity Linkin Park. První část nových skladeb je většinou černého rapperova, druhá se přehoupne k ostrým kytarám, chytrým klávesovým plochám a neodolatelnému, až na dřeň jdoucímu zpěvu Chestera Benningtona, kterého podporuje "jeho" rapper Mike Shinoda.

Hiphop v nu-metalovém hávu

V reálu dochází k totálnímu míchání již smíchaného. Jay-Z je sice reprezentant poměrně čitelného hiphopu, ovšem Linkin Park definují moderní nu-metal, který sám o sobě stojí na podpoře hudby již vymyšlené a prověřené, především ale smíšené. Jestliže se na konci devadesátých let zdálo, že křížit styly dál již nelze, ukazuje se, že opak je pravdou. Tahy neodolatelných melodiků Linkin Park však únavně rapujícího černocha bez pardonu drtí a způsobují, že pouze jejich část skladeb má nějaký tvar a ducha. Jay-Z tak nakonec dělá kouskům Papercut, Faint, In The End či One Step Closer těmi svými předskokana.

Linkin park-životopisy členů

21. října 2007 v 13:12 Linkin park
Chester Charles Bennington
Narodil se 20.3.1976 ve státě Arizona. Jeho život byl oproti ostatním členům hodně spjat s drogami a životními krizemi. Známý jeho rodiny ho za mlada sexuálně zneužíval, za držení marihuany byl na jednu noc zadržen policií. Studoval na Greenway Highschool, ale odmaturoval až v roce 1994 na Washington High School. Stát se zpěvákem toužil už od dětství. Tvrdil, že se chce stát pátým členem Depeche Mode. Jeho první skupinou byli Grey Daze.
Je velkým fanouškem Madonny a tetování (doposud jich má 12, každé z nich má svůj určitý význam, první si nechal udělat v osmnácti letech).
Má staršího bratra a doma chová dva psy. Nosí brýle nebo kontaktní čočky.
Když Chestrovi bylo dvacet let, oženil se se Samanthou, která mu 19. dubna 2002 porodila syna Dravena. Nyní se s ní rozvádí a má přítelkyni, bývalou Playmate.

Prohlásil: Co si na tom, že sem v téhle skupině užívám nejvíc, je možnost tvořit hudbu s tak ohromnými lidmi, kteří se navíc stali mými nejbližšími přáteli. Chtěl bych také poděkovat všem, kdo nás podpořili a otevřeli nám tak cestu.
Pokud si chcete přečíst nějaké zajímavosti a víc info o Chesterovi tak se podívejte sem!

Linkin park-životopísek

21. října 2007 v 12:54 Linkin park
Kapela
Počátky Kapely sahají kolem roku 1996.Členové jsou Mike,Brad,Joe,Rob,Pheonix,Mark.Ze začátku vytvořili kapelu s názvem Xero.
Mark opustil kapelu v době,kdy se přejmenoval na Hybrid Theory,potom se k nim připojil Chester.
Začali tvořit své první debutové album,ale s jejich názvem kapely se už zhodoval s jiným a tak museli vymyslet nový.Lincoulnův park je skoro v každém větším městě v USA,tak podobně se chtěli jmenovat,ale stejně se jmenovala internetová schránka,proto skrátili název na Linkin park a tak vznikl jejich název do dnešní doby.Linkin Park hrají remix hip-hopu,repu,rocku,metalu a elektroniky.
Hybrid Theory EP (1999) - v této době se kapela jmenovala Hybrid Theory.
Hybrid Theory, (2000)
Frat Party At the Pancake Festival (2001) - DVD obsahující videoklipy, informace a pohledy do zákulisí tvorby Hybrid Theory, natáčení videoklipů, také obsahuje některé nevydané písničky (My December)
Under Atack (2001) - vyšlo v souvislosti s teroristickymi útoky z 11.9.2001
Spliting DNA (2001)
Reanimation (2002) - remixové album
Meteora(2003)Live in Texas (2003) - záznamy živých vystoupení v Texasu
Collision Course (2004) - remixy zn května 2007známých hitů skupiny společně s rapperem Jay-Z Minutes to Midnight(2007) - album vychází 14./15.

ewo, že se nestydíš:-!

13. října 2007 v 20:04 šokující informace

Něco, čím by se Farna zrovna nechlubila!!

Ewa Farna si na popularitu a zájem fotografů teprve zvyká.

Ewa Farna (13): Její hit? Podvod!

Největší hit Ewy Farné (13) "Měl´s mě vůbec rád?" není originál!
Písnička, díky které se školačka z vísky u Třince stala idolem teenagerů, objevem roku na Českém slavíku, na cenách TV Óčko a na Deskách roku byla vyhlášena nejprodávanější debutující interpretkou, už se hraje od 2004 v latinskoamerických zemích! Píseň zpívá mexická popová královnička Belinda (17) a jmenuje se Boba niňa nice.

A to není vše! V původní verzi s anglickým textem a s názvem Teenage Superstar tuto písničku zpívá i nizozemská hvězda Kim Lian van der Meij (26). Hit pochází z pera skladatelů Daniela Gibsona a Jurgena Ringqvista a je na seznamu volně prodejných písniček, z nichž si vybírají hlavně agenti různých rychlokvašek.
Ewa Farná Její kariera?Protekce!
To, že získala tuto prestižní cenu, aniž by byli nominováni jiní interpreti a diváci na rozdíl od loňska nemohli hlasovat prostřednictvím SMS během přímého přenosu, bylo jejich vyvrcholením! V zákulisí se dokonce mluví i o jejím zvýhodňování v hudebních hitparádách.

Moderátoři, včetně Libora Boučka, se netají tím, že je manažer Farné obvolává a nabízí jim nejrůznější výhody, když se bude její jediná známá písnička "Měls mě vůbec rád" hrát v nejlepších časech a co nejčastěji.

Farnou totiž zastupuje šedá eminence českého hudebního byznysu Petr Šiška, který je mj. prezidentem Akademie populární hudby.
To, že získala tuto prestižní cenu, aniž by byli nominováni jiní interpreti a diváci na rozdíl od loňska nemohli hlasovat prostřednictvím SMS během přímého přenosu, bylo jejich vyvrcholením! V zákulisí se dokonce mluví i o jejím zvýhodňování v hudebních hitparádách.

fotky

13. října 2007 v 17:51 Holky v balíkuholky v balíku-zajímavosti+fotky

13. října 2007 v 17:47 Holky v balíku

Holky v balíku


Originální název: Material Girls
Rok vydání: 2006
Země původu: USA
Žánr: Komedie / Drama / Rodinný
Délka: 97 minut
Režie: Martha Coolidge
Hrají: Hilary Duff, Haylie Duff, Maria Conchita Alonso, Brent Spiner, Lukas Haas, Anjelica Huston, Misti Traya, Colleen Camp, Carl Lewis, Obba Babatundé, Suzane Whang a dalšíííí
Popis: Eva a Tanzie Marchattaové mají vše. Zdědily multi-milionovou kosmetickou firmu. Holky si užívají života jako jednu velkou party. Když se objevil skandál okolo jejich firmy, holky jsou náhle bez peněz, domova a zdánlivě bez síly. Mohli by klidně odejít a pozorovat jak jim konkurence kupuje firmu, ale tím by poskvrnily jméno svého zemřelého otce, proto se rozhodnou zachránit, vše co jde. Aby zachránily svůj podnik budou muset dělat věci, které by je nikdy nenapadly … mít zodpovědnost, prosit o pomoc a vzájemně spolupracovat!

jojo-fotky

10. října 2007 v 19:39 Jojo

http://www.sitevip.net/jojo/images/index_01.jpghttp://my-jojo.net/photos/albums/jojo-promo/29.jpg


životopis-jojo

10. října 2007 v 19:20 Jojo

JOJO

Celé jméno: Joanna Noelle Levesque
Datum narození: 20.12.1990
Místo narození: Foxboro, Boston
Rodina: Matka: Diana Lynn Levesque
Otec: Joel Maurice Levesque
Životopis: Skoro jako každé dítě z Bostonu zpívala v kostelním sboru. Neustále pořádala vystoupení ve svém pokoji a čekala na svou šanci. Tu dostala, když si v místních novinách přečetla inzerát na konkurz do televize CBS-TV´s. Svým vystoupením a povahou ihned uchvátila producenty a proto jí vybrala, aby v show vystupovala. Jednou, když vystupovala v show Billa Cosbyho, tak se jí zeptal jestli by nezazpívala něco malého pro lidi ve Faneuil Hall. Odvázala se a zazpívala "Respect" od Arethy Franklin. A to jí vyneslo ohromující odezvu publika. A pak už přišlo jedno pozvání do nejrůznějších show za druhým. JoJo ale přiznává, že měla ze začátku obavy. V roce 2001 během Gospel festivalu přišel další zlom. Vystoupila totiž sólově, a kromě zpěvu hrála i na trubku. Měla tak velký úspěch, že jí lidé tleskali ve stoje. Matka Whitney Houston jí řekla:"odvedla si kus dobré práce". Když se začala objevovat v televizní show "Americké velmi talentované děti", všiml si JoJo muž v publiku, který se jí představil jako Vincent Herber, producent a vlastník DaFamily Entertainement. Nějaký čas pro něj zpívala, ale záhy dostala dvě velké nabídky na nahrání desky se společností, pro kterou pracuje například Tony Braxton nebo Aaliyah.

Boty Pussycat dolls

5. října 2007 v 22:28 Pussycat dolls

kolekce bot pussycat dolls!

Me se teda nejvic libi ty prvni!!

fotky-Johnnyho

5. října 2007 v 22:18

životopis

5. října 2007 v 22:08 Johnny Depp

Johnny Depp

http://www.moviestarart.com/assets/images/autogen/a_Johnny.jpgNarodil se 9.6.1963 v Owensboru, Kentucky, USA ve znamení blížence. Jmenuje se vlastně John Christopher Depp II. a má dva sourozence. Sestru Christie Dembrowski, která je osobní manažerka a bratra Dannyho Deppa, který píše scénáře. Jeho matka Betty Sue pracovala jako číšnice a jeho otec John jako inženýr a kvůli práci musel hodně cestovat kvůli práci. Proto se Johnny s rodinou často stěhovali. Rodiče se navíc neustále hádali. Kvůli depce z toho všeho propadl drogám a alkoholu. V roce 1978 se jeho rodiče rozvedli. Johnny to nesl těžce a skončil se školou, když mu bylo 16 let a vydal se hudební cestou. Založil si vlastní hudební kapelu The Kids a vydal se s ní do Los Angeles. Jeho první ženou se stala Lori Allisonová. Jejich manželství vydrželo pouhé 2 roky. Po jejich rozvodu ho Lori seznámila s Nicolasem Cagem, který ho vzal na schůzku se svým agentem a z Jonnyho se stal herec. Zanedlouho natočil svůj první film "Noční můra v Elm Street/A Nightmare on Elm Street". Další roli dostal ve filmu "21 Jump Street" , kde si zahrál detektiva Hansona. Měl problémy s drogami, ale všechno vyvrcholilo tím, když se herec River Phoenix v roce 1994 předávkoval heroinem přímo před Jonnyho klubem Viper´s Room v Los Angeles. To ho naprosto odradilo a rozhodl se přestat. Dne 24. 5. 1999 se mu kolem půl deváté v nemocnici nedaleko Paříže narodila jeho a Vanessina dcera Lily-Rose Melody Depp. Jeho přítelkyně je francouzská herečka a zpěvačka Vanessa Paradisová. S níž se rozhodl žít ve Francii, ale své herecké kariéry se nevzdává a pokračuje.
  • Johnny Depp,c/o UTA,
    9560 Wilshire Blvd.,
    516,Beverly Hills,
    CA 902 12,USA

Pearl Harbor- informace

5. října 2007 v 21:56 Pearl Harbor

Pearl Harber-informace

Rafe
Danny a Rafe jsou od dětských let přáteli a oba si zamilovali letadla a létání. Nerozešli se ani v dospělosti, kdy se oba stali piloty americké armády. V Evropě již zuří válka, ale američtí vojáci zatím tráví mírové dny na svých základnách. Přesto se Rafe, který je starší, přihlásí jako dobrovolník do britských RAF a odchází bojovat do Evropy. Krátce před odchodem se seznámí se zdravotní sestrou Evelyn. Evelyn a její kamarádky se přicházejí pobavit s vojáky z Rafeovy jednotky. Rafe a Evelyn spolu stráví poslední romantický večer. V závěru Rafe přizná Evelyn, že odchází do války. Danny s jednotkou a skupina zdravotních sester jsou převeleni na havajskou základnu Pearl Harbor, kde Evelyn oddaně čeká na každý Rafeův dopis. Jednoho dne je to právě jeho nejlepší přítel Danny, který přináší Evely smutnou zprávu. Rafe byl sestřelen nad mořem a zahynul. Ačkoliv se tomu brání, mezi oběma lidmi, které bolí ztráta přítele, začne vznikat milostné pouto. Zanedlouho spolu Danny a Evelyn stráví noc. Jednoho dne se však před dveřmi Evelyniny ošetřovny objeví Rafe, živý a zdravý. Zraněného pilota totiž vylovili z moře a zachránili francouzští rybáři. Rafe okamžitě pozná, že mezi Dannym a Evelyn vznikl cit. Jeho reakce je tvrdá a odmítavá, večírek na uvítanou skončí rvačkou. Do milostného trojúhelníku však nečekaně vstoupí historické události. 7. prosince 1941 napadlo Japonsko nečekaně základnu Pearl Harbor.
Danny
Danny a Evelyn