info o Stefanovi Ude

31. července 2007 v 16:17 |  Guano apes
STEFAN UDE
Narozen: 14.10.1974
Stav:
ženatý
Vzdělání: technické kreslení, truhlář

Stefan Ude, známý také jako Stude, Stude-Man nebo Evil-Stude-Knivel, je basákem in Guano Apes a jakým! Hodně lidí ho považuje za virtuóza svého nástroje a ne bezdůvodně. Když ho slyšíte hrát no živo, musíte tento názor sdílet také. Stefan obvykle používá baskytaru s 5 strunami, která mu poskytuje větší prostor a možnosti při vymýšlení a hraní songů.

Po vystudování technického oboru se zajímal o technické kreslení, dokonce ho začal studovat, ale studium nedokončil. Později se začal věnovat grafice a návrhům na oblečení, neposedný to chlapec ten náš Stefan... Předtím, než se v roce 1995 přidal ke kapele pracoval jako sociální pracovník pro hendikepované lidi...Na své narozeniny 14.10.2003 se oženil se svou dlouholetou přítelkyní Jessicou.

Vzhled a záliby:
Nemusí nakupování oblečení to si raději říká přátelům, ať mu něco koupí. Jeho nejoblíbenějším nápojem je pivo. Má v plánu naučit se portugalsky a jeho nejoblíbenější písní z Walking On A Thin Line je Dick.

Oblíbená muzika: Incubus, Slime, Alanis Morissette, System of a Down (k těm by vzhledem seděl, k Alanis nevím...)
Oblíbené knihy: Josteein Garder-Sophie's world /Sofiin svět/ a Astrid Lindgren - Ronia, The Robber's to daughter /Ronja, dcera loupežníka/
Oblíbené filmy: Big Lebowski, Familylife and Mifune (95 Dogma movie)
Motto: "Měl bys ctít a odměňovat svoje tělo, protože ti slouží každý den!"

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama