info o Sandře Nasic

31. července 2007 v 16:12 |  Guano apes
Sandra Nasic
NÁSTROJ:Zpěv - taky umí hrát ještě na kytaru a piano
DATUM NAROZENÍ:25. 5. 1976
HLAS:Její hlas často kritici přirovnávají k hlasu zpěvačky Gwen z No Doubt, co ale Sandra odmítá a tvrdí, že Gwen "jenom" melodicky zpívá. Naopak srovnání s Ninou Hagen, Tairre B. (Manhole, Tura Satana) nebo dokonce s Mikem Pattonem v ženském provedení bere jako poctu. Se svým hlasem kouzlí opravdové divy, za což může i fakt, že nekouří. Dokáže přejít z deathmetalového sípání v agresivní řev a vzápětí vám svým melodickým zpěvem vyrazí dech. Občas si tu a tam střihne i nějakou tu rapovou pasáž (viz. Diokhan, Gogan, Wash It Down...). Není divu že o ní projevila zájem i finská formace Apocalyptica. Od té doby se The Path vol. 2 může pyšnit Sandřiným vokálem
ZAJÍMAVOST:Její matka pochází z místa Otocac a otec z Karlovac v Chorvatsku, Sandra umí dobře jezdit na snowboardu, nekouří a prý ani nepije - toto tvrzení ale berte s rezervou)...xĐĐ

ŽIVOTOPIS: Sandra Nasic a jedna z nejlepších zpěvaček současné německé rockové scény se narodila v Německu, ale kořeny má v Chorvatsku. Její tatínek je Chorvat a když poznal Sandřinu matku z Německa, emigroval. Právě po něm také dceruška zdědila hlas a hudební nadání. Po dokončení školy chtěla Sandra studovat umění a design na univerzitě, ale k tomu se už nedostala. Na jedné školní párty potkala Henninga, Stefana a Dennise, kteří hledali zpěváka do své kapely, což se jim zatím nedařilo. Sandra jim trošku zazpívala a zarapovala a tak jí nabídli, jestli se k nim nechce přidat.

O jejím soukromí se moc neví. Když skupina začínala, říkalo se, že chodí se studentem tělesné výchovy Peterem. Sandra sama říká, že se poprvé líbala v Peterově dodávce na krajnici dálnice v Göttingenu a policista jim řekl, že si pro parkování vybrali špatné místo... Nic víc o jejích osobních záležitostech není známo.

V hudebním světě je uznávána díky svému úžasnému hlasu. Dokáže v momentě přejít z divokých a agresivních poloh zpěvu/řevu do čistých a jemných melodií. Sama se také věnuje mladým talentům a účastní se projektu SISTARS. Pro Guano Apes píše texty.

Vzhled a záliby: Modrozelené oči, přivřené co nejvíc / bacha na sloupy /, 164 cm, ale někde se uvádí 168, asi 50 kg /bez záruky/, barvu vlasů střídá docela často, vidět jste mohli s hlavou blond až černou, ráda mění svůj vzhled. Při výběru oblečení je pro ni nejdůležitější pohodlí a ne to, co má na sobě. I přesto, že se drží neformálního stylu, je dobře znám její dobrý vkus. Ovládá čtyři jazyky - angličtinu, chorvatštinu, francouzštinu - jakž takž a samozřejmě němčinu. Ráda jezdí na snowboardu.

Z Walking On A Thin Line má nejraději Diokhan, Sugar Skin, Plastic Mouth. Oblíbená muzika: dříve Public Enemy, Run DMC a Rage Against The Machine, dnes hlavně Korn, Deftones, Incubus, Simon & Garfunkel... Oblíbené knihy: Patrick Süskind - The Perfume /Parfém/ a Michael Ende - The Neverending story /Nekonečný příběh/ Oblíbené filmy: Star Wars a Apokalypsa Motto: "Jestliže jsi upřímný sám k sobě, nedokážeš kráčet špatnou cestou příliš daleko." ("You can't go far wrong if you're honest to yourself")


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama