Červenec 2007

officiální str. a meil na GA

31. července 2007 v 16:41 Guano apes
officiální stránky Guano apes: www.guanoapes.com

meil na ně je: fanmail@guanoapes.org

fotky z official strany GA

31. července 2007 v 16:38 Guano apes
THE LAST CONCERT · THE SHOW IS OVER ...


diskografie GA

31. července 2007 v 16:29 Guano apes
Proud Like A God
Vydáno: 06.10.1997
1. Open Your Eyes
2. Maria
3. Rain
4. Lords Of The Boards (2. verze)
5. Crossing The Deadline
6. We Use The Pain
7. Never Born
8. Wash It Down
9. Scapegoat
10. Get Busy
11. Suzie
12. Tribute
13. Move A Little Closer
************************************
Don't give me Names
Vydáno: 02.05.2000
1. Innocent Greed
2. No Speech
3. Big In Japan
4. Money & Milk
5. Living In A Lie
6. Dödel Up
7. I Want It
8. Heaven
9. Mine All Mine
10. Too Close To Leave
11. Gogan
12. Anne Claire
13. Ain´t Got Time
14. Living In A Lie
15.Anne Claire
********************************
Walking on a thin Line
Vydáno: 03.02.2003
1. You Can't Stop Me
2. Dick
3. Kiss The Dawn
4. Pretty In Scarlet
5. Diokhan
6. Electric Nights
7. Quietly
8. High
9. Sing That Song
10. Scratch The Pitch
11. Plastic Mouth
12. Counting The Days
13. Storm
14. Sugar Skin

další fotky GA

31. července 2007 v 16:22 Guano apes

ňáký fotešky Guano apes

31. července 2007 v 16:19 Guano apes
Sandra Nasic

info o Stefanovi Ude

31. července 2007 v 16:17 Guano apes
STEFAN UDE
Narozen: 14.10.1974
Stav:
ženatý
Vzdělání: technické kreslení, truhlář

Stefan Ude, známý také jako Stude, Stude-Man nebo Evil-Stude-Knivel, je basákem in Guano Apes a jakým! Hodně lidí ho považuje za virtuóza svého nástroje a ne bezdůvodně. Když ho slyšíte hrát no živo, musíte tento názor sdílet také. Stefan obvykle používá baskytaru s 5 strunami, která mu poskytuje větší prostor a možnosti při vymýšlení a hraní songů.

Po vystudování technického oboru se zajímal o technické kreslení, dokonce ho začal studovat, ale studium nedokončil. Později se začal věnovat grafice a návrhům na oblečení, neposedný to chlapec ten náš Stefan... Předtím, než se v roce 1995 přidal ke kapele pracoval jako sociální pracovník pro hendikepované lidi...Na své narozeniny 14.10.2003 se oženil se svou dlouholetou přítelkyní Jessicou.

Vzhled a záliby:
Nemusí nakupování oblečení to si raději říká přátelům, ať mu něco koupí. Jeho nejoblíbenějším nápojem je pivo. Má v plánu naučit se portugalsky a jeho nejoblíbenější písní z Walking On A Thin Line je Dick.

Oblíbená muzika: Incubus, Slime, Alanis Morissette, System of a Down (k těm by vzhledem seděl, k Alanis nevím...)
Oblíbené knihy: Josteein Garder-Sophie's world /Sofiin svět/ a Astrid Lindgren - Ronia, The Robber's to daughter /Ronja, dcera loupežníka/
Oblíbené filmy: Big Lebowski, Familylife and Mifune (95 Dogma movie)
Motto: "Měl bys ctít a odměňovat svoje tělo, protože ti slouží každý den!"


info o Denissovi Poschwatta

31. července 2007 v 16:15 Guano apes
Dennis Poschwatta
Narozen: 22.7.1974
Stav:
svobodný
Vzdělání: střední škola

Dennis je šaškem kapely a také bezpochyby tím, kdo nejintenzivněji komunikuje s publikem. Po každém koncertě ho lze vidět hovořit s lidmi v publiku, rozdávat autogramy a fotit se s fandy. Přípravný kurz pro bankovní úředníky ho přinutil opustit školu v 11. třídě (náš druhák), přestože si ji mohl odložit. Poté pracoval jako bankovní úředník. Jeho osudem ale nakonec bylo místo bubeníka v Guano Apes. Jako muzikant je Dennis samouk a výborný hráč. Na bubny hraje od nástupu na střední školu. Občas po koncertě zlikviduje svoje bubny, naštěstí pro rozpočet skupiny to nedělá pokaždé. Jednou byl dokonce spatřen, jak to provádí motorovou pilou...Rád nosí pohodlné, ale ne škaredé oblečení.

Oblíbená muzika: Third Eye Blind, Jeff Buckley, Korn, Refused, Primus...
Oblíbená kniha: Jak sám říká, moc nečte, spíš vůbec.
Oblíbené filmy: They called him Bulldozer s Budem Spencerem. /Říkali mu Buldozer/
Motto:
"Dělej jen takový věci, aby ses na sebe mohl ráno podívat do zrcadla."info o Henningovi Rümenapp

31. července 2007 v 16:13 Guano apes
Henning Rümenapp
DATUM NAROZENÍ: 23.4.1976
HUDENÍ NÁSTROJ: Kytara (G and L Telecaster, Musicman, Parker)
NEJOBLÍBENĚJŠÍ PÍSNĚ GUANO APES: Big In Japan, Living In A Lie, You Can't Stop Me
ZÁJMY: Sbírá kytary (mách jich okolo 20)
JEHO TIP: "Každý by měl dělat to svoje, držet se toho a najít lidi, které to baví taky a věří ve stejnou věc!"
Henning se narodil v Northeimu a vyrůstal v Denkershausenu. Jako většina lidí chodil do školy a odmaturoval. Pak následovala civilní služba a v roce 1994 se přidal ke Stefanovi a Dennisovi. V kapele odpovědný za energické riffy a při koncertech dělá "křoví" u mikrofonu, neboli smí promlouvat k fanouškům, ale povoleny má jen věty typu "Tohle bude poslední song dnešního večera." Když ho někde vidíte, zdá se, že je to celkem nesmělý kluk. Zdání klame!!!info o Sandře Nasic

31. července 2007 v 16:12 Guano apes
Sandra Nasic
NÁSTROJ:Zpěv - taky umí hrát ještě na kytaru a piano
DATUM NAROZENÍ:25. 5. 1976
HLAS:Její hlas často kritici přirovnávají k hlasu zpěvačky Gwen z No Doubt, co ale Sandra odmítá a tvrdí, že Gwen "jenom" melodicky zpívá. Naopak srovnání s Ninou Hagen, Tairre B. (Manhole, Tura Satana) nebo dokonce s Mikem Pattonem v ženském provedení bere jako poctu. Se svým hlasem kouzlí opravdové divy, za což může i fakt, že nekouří. Dokáže přejít z deathmetalového sípání v agresivní řev a vzápětí vám svým melodickým zpěvem vyrazí dech. Občas si tu a tam střihne i nějakou tu rapovou pasáž (viz. Diokhan, Gogan, Wash It Down...). Není divu že o ní projevila zájem i finská formace Apocalyptica. Od té doby se The Path vol. 2 může pyšnit Sandřiným vokálem
ZAJÍMAVOST:Její matka pochází z místa Otocac a otec z Karlovac v Chorvatsku, Sandra umí dobře jezdit na snowboardu, nekouří a prý ani nepije - toto tvrzení ale berte s rezervou)...xĐĐ

ŽIVOTOPIS: Sandra Nasic a jedna z nejlepších zpěvaček současné německé rockové scény se narodila v Německu, ale kořeny má v Chorvatsku. Její tatínek je Chorvat a když poznal Sandřinu matku z Německa, emigroval. Právě po něm také dceruška zdědila hlas a hudební nadání. Po dokončení školy chtěla Sandra studovat umění a design na univerzitě, ale k tomu se už nedostala. Na jedné školní párty potkala Henninga, Stefana a Dennise, kteří hledali zpěváka do své kapely, což se jim zatím nedařilo. Sandra jim trošku zazpívala a zarapovala a tak jí nabídli, jestli se k nim nechce přidat.

O jejím soukromí se moc neví. Když skupina začínala, říkalo se, že chodí se studentem tělesné výchovy Peterem. Sandra sama říká, že se poprvé líbala v Peterově dodávce na krajnici dálnice v Göttingenu a policista jim řekl, že si pro parkování vybrali špatné místo... Nic víc o jejích osobních záležitostech není známo.

V hudebním světě je uznávána díky svému úžasnému hlasu. Dokáže v momentě přejít z divokých a agresivních poloh zpěvu/řevu do čistých a jemných melodií. Sama se také věnuje mladým talentům a účastní se projektu SISTARS. Pro Guano Apes píše texty.

Vzhled a záliby: Modrozelené oči, přivřené co nejvíc / bacha na sloupy /, 164 cm, ale někde se uvádí 168, asi 50 kg /bez záruky/, barvu vlasů střídá docela často, vidět jste mohli s hlavou blond až černou, ráda mění svůj vzhled. Při výběru oblečení je pro ni nejdůležitější pohodlí a ne to, co má na sobě. I přesto, že se drží neformálního stylu, je dobře znám její dobrý vkus. Ovládá čtyři jazyky - angličtinu, chorvatštinu, francouzštinu - jakž takž a samozřejmě němčinu. Ráda jezdí na snowboardu.

Z Walking On A Thin Line má nejraději Diokhan, Sugar Skin, Plastic Mouth. Oblíbená muzika: dříve Public Enemy, Run DMC a Rage Against The Machine, dnes hlavně Korn, Deftones, Incubus, Simon & Garfunkel... Oblíbené knihy: Patrick Süskind - The Perfume /Parfém/ a Michael Ende - The Neverending story /Nekonečný příběh/ Oblíbené filmy: Star Wars a Apokalypsa Motto: "Jestliže jsi upřímný sám k sobě, nedokážeš kráčet špatnou cestou příliš daleko." ("You can't go far wrong if you're honest to yourself")osamělost

31. července 2007 v 15:42 krev a bolestživotopis Britney Spears

31. července 2007 v 10:48 Britney Spears

Celé jméno: Britney Jean Spears

Datum narození: 2.12. 1981
Znamení: střelec

Místo město:Kentwood u New Orleans,Louisiana

Rodiče: Jamie a Lynne Spears
Sourozenci: Bryan (21), Jamie Lynn (8)
Přezdívky: Brit, Bit-Bit
Barva vlasů: světle hnědá
Barva očí: hnědá
Výška: 165 cm
Hmotnost: 48 kg
Záliby: zpěv, nakupování, tancování, filmy, knihy, plavání
Oblíbené jídlo: zmrzlina, těstoviny, párek v rohlíku, pizza
Oblíbený nápoj: Sprite
Oblíbená barva: modrá

ŽIVOTOPIS

Britney Britney Jean Spears se narodila 2. prosince 1981 v Detroitu, žije v malém městě Kentwood (1200 obyvatel), stát Luisiana.
Mladá Britney začala se zpěvem ve čtyřech letech, kdy zpívala v kostele. V roce 1989 se zúčastnila konkurzu do Mickey Mouse klubu, ale neuspěla. Tvůrci sice ocenili její pěvecké kvality, ale odmítli ji kvůli příliš nízkému věku. Jejího talentu si ale všimnul jeden z producentů, který jí našel profesionálního agenta. Pod jeho "vedením" se Britney začala věnovat zpěvu pod odborným vedením. Troje letní prázdniny strávila v Off-Broadway Dance Center a Professional Performing Arts Schoul. Toto studium se jí vyplatilo - v roce 1991 si zahrála v broadwayském představení Ruthless nastudovaném podle trilleru The Bad seed z roku 1956. To byla otevřená brána do Mickey Mouse klubu, ve kterém s úspěchem vystupovala až do roku 1993 a kde také poprvé poznala jednu ze svých prvních lásek Justina Timberlakea.
Po ukončení činnosti v klubu se rozhodla studovat střední školu, ale hudba ji i nadále lákala a rozhodla se pro profesionální dráhu. V New Yorku vyhledala producenta Erica Fosteremhita, který dříve pracoval například s Boyzone, Hi, Five či Whitney Houston. Spolupracovala také se Švédem Maxem Martinem, jehož předchozími klienty byli mimo jiné Backstreet Boys nebo Ace of Base.
Počátkem roku 1999 bylo Britnino první album hotovo. Singl ...Baby One More Time i stejnojmenné se okamžitě se vyhoupl do čela snad všech světových hitparád. Britney se stala první ženou v historii Billboard Charts, jejíž album i singl se dostaly do čela ve stejném týdnu. Závratná kariéra mohla začít...
Kromě bohaté diskografie se může Britney pochlubit i filmovou kariérou. V roce 2002 ztvárnila hlavní roli ve filmu Crossroads, sama sebe si zahrála ve snímku Austin Powers Goldmember.
Britney Spears byla významnou hnací silou v návratu teen POPu v pozdních 90. letech minulého století. Senzační úspěch Spice Girls a Backstreet Boys do určité míry vydláždil cestu k jejímu průniku do světa showbusinessu. Avšak Britney se nestala pouze hvězdou - stala se fenoménem (v dobrém slova smyslu). Nejen, že prodávala milióny nahrávek, ale byla také věčným tématem médií bez ohledu na to co dělala nebo nedělala.Britney Spears Z pohledu mediální moci ji v tomto období dokázala konkurovat pouze Jennifer Lopez.

Na počátku všeho byl Britneyin sex appeal hlavní součástí její image. Videoklip pro její debutovy singl "...Baby One More Time" ji poslal na dobrou cestu stát se mezinárodním sex symbolem. Přesto se zdálo, že její manažeři se snaží jít oběmy směry - existovalo určité napětí mezi zdravou neviností, kterou Britney působila na ženskou/dívčí část publika a lechtivou sexualitou, kterou naopak přitahovala pozornost spousty mužů/chlapců. Tato taktika udělala z Britney poněkud kontroverzní postavu a tématem nekonečných debat týkajících se vhodnosti Britney Spears jako vzoru pro dospívající dívky. Britney se brzy na to snažila zmírnit tento spor propagováním sexuální neaktivity až do svatby a dokonce odmítala, že si úmyslně rozvíjí svůjBritney Spears sexy image.

Čím víc se její šatník na pódiu stával provokativnější a odhalenější, tím méně věrohodné toto trvzení vypadalo. Navzdory její schoponosti chodit po špičkách na hranici mezi panenskou koketou a nestydatou courou, měla Britney tajnou zbraň v podobě POPového mistra Maxe Martina, který měl nesmírný podíl na jejích hitech jako textař a producent. Díky jeho schopnosti tvořit dance-pop songy a citové balady, které udělaly hvězdy i z Backstreet Boys, se Britney držela se svými singly na předních místech hitparád.
Britney Jean Spears se narodila 2. prosince roku 1981 v malém městečku Kentwood ve státě Louisiana v USA a začala Britney Spearszpívat a tančit v raném věku. Britney Spears se objevila v televizní soutěži Star Search a ve věku 8 let se zúčastnila konkurzu do Mickey Mouse Clubu provozovaným televizí Disney Channel. Producenti ji odmítli kvůli nízkému věku, ale jeden z nich o ní projevil zájem a představil ji agentovi v New Yorku.

Britney strávila v New Yorku 3 roky studováním na škole zabývající se profesionálním uměleckým vystupovaním Britney Spearsa také se objevila v několika televizních reklamách a divadelních představeních. V 11 letech se znovu zúčastnila konkurzu do Mickey Mouse Clubu, tentokrát úspěšně. V Clubu působila společně s Justinem Timberlakem, JC Chasezem, Christinou Aguilerou a Keri Ruseellovou, kteří se později také stali hvězdami v hudebním showbusinessu. Mickey Mouse Club byl po dvou sezónách zrušen a 15. letá Britney se vrátila zpět do New Yorku, kde vyhledávala konkurzy pro POPové kapely a vytvářela demo nahrávky. Jedna z demo nahrávek ji přinesla kontrakt se společností JIVE Records.
Britney SpearsBritney začínala v nahrávacím studiu s nejlepšími textaři a producenty jako byl Eric Foster White (Boyzone, Whitney Houston, Backstreet Boys) a Max Martin (Ace of Base, Backstreet Boys, NSYNC). Koncem roku 1998 vydalo JIVE její debutový singl napsaný Maxem Martinem - "...Baby One More Time", umocněný videoklipem, ve kterém byla Britney Spears a skupinka jejích tanečníku oblečena do školních katolických uniforem. Videoklip měl okamžitě obrovský úspěch a vyletěl na vrchol hitparády Billboard. Vydáním prvního stejnojmenného alba začátkem roku 1999, bylo o prvním místu v hitparádě Billboard postaráno.

Britney SpearsAlbum "...Baby One More Time" vstoupilo do hitparády na prvním místě a udrželo se tam šest týdnů. Když začal všudypřítomný hlavní song uvadat, album začalo vypouštět další hity: top ten "(You Drive Me) Crazy" v téměř top 20 se umístila balada "Sometimes" a "From the Bottom of My Broken Heart".

Koncem roku 1999 bylo prodáno na deset milionů alb ...Baby One More Time a stále se silně prodávalo. Úspěch Britney Spears vyvolal vlnu mladých POP zpěvaček včetně Christiny Agulery, Pink, Jessicy Simpson a Mandy Moore, které chtěli jít v jejích stopách. Britney byla superstar, nespočetně krát se objevovala na titulních stranách časopisů, včetně obálky magazínu Rolling Stone, který bezprostředně vyvolal spekulace o údajných prsních implantátech teprve 17. leté dívce.
Jakmile začalo album "...Baby One More Time" ztrácet páru na žebříčcích alb a singlů, byla Britney připravena v roce 2000 vydat další album nazvané "Oops!...I Did It Again". Hlavní a stejnojmenný song nového alba byl dalším silným a okamžitým úderem na čela hitparád. Album vstoupilo do hitparád na prvním místě a za první týden bylo prodáno téměř 1.400.000 kopií, což znamenalo nový světový rekord v prodejnost v kategorii zpěvaček (dodnes nebyl překonán). Následovaly singly "Lucky", dobře se prodávající "Stronger" a "Don't Let Me Be the Last to Know", na kterém se podílela country zpěvačka Shania Twain a její producent Mutt Lange. Rok po vydání bylo prodáno 9 miliónů kopií alba "Oops!...I Did It Again". Spekulace o románku Britney Spears s Justinem Timberlakem se nakonec potvrdily, což dodalo už tak velké pozornosti médiím o Britney.
Britney Spears
Pro své další album plánovala Britney Spears do nepříliš vzdálené budoucnosti, kdy bude jak ona tak její fanoušci dospívat. Britney se snažila vystupovat jako více dospělá mladá žena a byla doprovázena mírnými náznaky, že její soukromý život nebyl vždy tak úplně puritánský. Další Album nazvané "Britney" se dostalo potřetí na první místo v prvním týdnu, naproti tomu, singly nebyly tak úspěšné. "I'm a Slave 4 U," "I'm Not a Girl, Not Yet a Woman," a "Overprotected" se nedostali do Top 10.

V roce 2002 natočila Britney Spears svůj debutový film "Crossroads", přes určitý profit byl film spíše zklamáním. Ke všemu se přidal i rozchod s Justinem (dodnes se neví proč). Později Britney natočila scénu pro film "Austin Powers: Goldmember" a přispěla i soundtrackem v podobě remixu songu "Boys". Mezitím se prodejnost alba "Britney" zabrzdila na čísle 4 milióny. Snad v tom hrálo svou roli i vynoření nových zpěvaček jako např. Michelle Branch a Avril Lavigne. Britney si dala na pár měsíců pauzu od hudby a vystupování a začala pracovat na dalším albu začátkem roku 2003.

Diskografie Britney

30. července 2007 v 20:56 Britney Spears
...BABY ONE MORE TIME
Release Date: 12th January 1999

01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
Baby One More Time
(You Drive Me) Crazy
Sometimes
Soda Pop
Born To Make You Happy
From The Bottom Of My Broken
I Will Be There
I Will Still Love You (Ft. Don Philip)
Thinkin' About You
E-Mail My Heart
The Beat Goes OnOOPS!... I DID IT AGAIN
Release Date: 16th May 2000

01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
Oops!...I Did It Again
Stronger
Don't Go Knockin' On My Door
(I Can't Get No) Satisfaction
Don't Let Me Be The Last To Know
What U See (Is What U Get)
Lucky
One Kiss From You
Where Are You Now
Can't Make You Love Me
When Your Eyes Say It
Dear Diary
BRITNEY
Release Date: 6th November 2001

01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
I'm A Slave 4 U
Overprotected
Lonely
I'm Not A Girl Not Yet A Woman
Boys
Anticipating
I Love Rock 'n Roll
Cinderella
Let Me Be
Bombastic Love
That's Where You Take Me
What It's Like To Be Me
IN THE ZONE
Release Date: 18th November 2003

01

02

03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
Me Against the Music (featuring Madonna)
(I Got That) Boom Boom (featuring Ying Yang Twins)
Showdown
Breathe On Me
Early Mornin'
Toxic
Outrageous
Touch Of My Hand
The Hook Up
Shadow
Brave New Girl
Everytime
GREATEST HITS: MY PREROGATIVE
Release Date: 9th November 2004

01
02
03
04
05

06
07
08
09
10

11
12
13
14
15
16
17
18
19
My Prerogative
Toxic
I'm A Slave 4 U
Oops!...I Did It Again
Me Against the Music (featuring Madonna)
Stronger
Everytime
Baby One More Time
(You Drive Me) Crazy
Boys (Co-Ed Remix) (Featuring Pharell Williams)
Sometimes
Overprotected
Lucky
Outrageous
Born To Make You Happy
I Love Rock 'n Roll
I'm Not A Girl Not Yet A Woman
I've Just Begun (Having My Fun)
Do Somethin
B IN THE MIX
Release Date: 22th November 2005

01

02
03
04

05

06
07
08
09

10

11


Toxic (Peter Rauhofer Reconstruction Mix)
Me Against The Music (Justice Remix)
Touch Of My Hand (Bill Hamel Remix)
Breathe On Me (Jacques Lu Cont's Thin White Duke Mix)
I'm A Slave 4 U (Dave Aude Slave Driver Mix)
And Then We Kiss (Junkie XL Remix)
Everytime (Valentin Remix)
Early Mornin' (Jason Nevins Remix)
Someday (I Will Understand) (Hi-Bias Signature Radio)
Baby One More Time (Davidson Ospina 2005 Mix)
Don't Let Me Be The Last To Know (Hex Hector Club Mix)


Fotečky

30. července 2007 v 20:56 Britney Spears

klikněte pro zobrazení původního obrázku

zvířátka !-)

30. července 2007 v 20:42 Zvířátka